Мобільний додаток
перейти перейти
Ми відповідаємо на Ваші питання
Який встановлено ліміт на отримання кодів підтвердження і скільки вони діють?

Запит на отримання коду підтвердження для активації картки можна надіслати тричі.

Активацію необхідно виконати протягом часу, що вказаний у SMS від банку з кодом підтвердження. Якщо цей термін сплив, активувати картку не вдасться: її знадобиться видалити й додати знову.

Чи потрібно вводити PIN-код картки при оплаті з фітнес-браслетом Smart Band?

Браслет Smart Band є лише засобом для збереження даних про банківські картки. Необхідність введення PIN-коду залежить від налаштувань POS-термінала.

Чи можна перевірити історію операцій на фітнес-браслеті Mi Smart Band?

На сторінці деталей активованої банківської картки є піктограма «Історії операцій». Натисніть на неї, щоб відкрити відповідну сторінку й переглянути історію.

Відображаються лише 10 останніх записів з історії операцій.

Як видалити банківську картку?

У додатку MiFit на сторінці з деталями картки є кнопка видалення. Натисніть на неї, щоб видалити додану банківську картку.

Чи будуть збережені банківські картки після відновлення заводських налаштувань на фітнес-браслеті Mi Smart Band?

Перед видаленням зв’язку або відновленням заводських налаштувань на фітнес-браслеті Smart Band, рекомендовано спочатку видалити всі прив’язані банківські картки. Якщо розірвати зв’язок Smart Band з телефоном без видалення банківських карток, ці картки буде автоматично видалено під час зміни облікового запису користувача.

Якщо обліковий запис не змінюється, дані про картки залишаються у браслеті Smart Band.

Що робити у разі втрати фітнес-браслету Mi Smart Band з доданими банківськими картками?

Видалити картки у додатку MiFit або сповістити банк, для видалення/блокування карток.

Чи можна керувати картками на пристрої?

Відкрийте програму, перейдіть до налаштувань у розділі Profile (Профіль) > сторінка пристрою Mi Smart Band > налаштування Smart Band і змініть послідовність відображення карток.

Скільки банківських карток можна додати у фітнес-браслет Mi Smart Band?

У браслет Smart Band можна додати до шести банківських карток. Під час додання картки рекомендовано тримати програму на передньому плані телефона. Якщо додати картку не вдається, повторіть процедуру. Не переходьте в іншу програму, доки процес додання не буде завершено.

Які вимоги до облікового запису для використання банківських карток?

З метою захисту даних для використання банківських карток потрібно входити в програму за допомогою облікового запису Xiaomi. Якщо ви ввійшли за допомогою іншого облікового запису, вам потрібно буде встановити зв’язок зі своїм обліковим записом Xiaomi або ввійти в нього.

Труднощі з оплатою фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC?

Компанія Xiaomi оновила платіжний сервіс NFC для фітнес-браслету Mi Smart Band 4, виконайте вказані нижче дії, інашке його функціональність буде обмежено.

 

Оновіть додаток Mi Fit у Google Play або App Store.

Виберіть пункти «Профіль» > «Фітнес браслет Mi Smart Band 4 NFC» > «Банківська картка», щоб видалити токен і від’єднати свою банківську картку.

Повторно прив’яжіть свої банківські картки

 

arrow

Зворотний зв'язок