Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас

Купуйте, що забажаєте – сплачуйте частинами!

Сплачуйте за товари та послуги кредитками від ПУМБ

РОЗРАХУВАТИ

Як це працює?

Крок 1. Сплатити за товар кредиткою

Сплачуйте за товари/послуги своєю кредиткою «ВСЕМОЖУ» або «SOLOМАНДРИ» у магазинах-партнерах ПУМБ в т.ч. через Інтернет.

Крок 2. Отримати умови активації сервісу

На ваш мобільний телефон надійдуть детальні умови та прохання підтвердити активацію сервісу «Сплачуй Частинами» у SMS з номеру 2242 або повідомленні у Viber від ПУМБ.

Крок 3. Підтвердити активацію сервісу

Підтвердіть активацію* сервісу «Сплачуй Частинами» через безкоштовну відправку SMS-коду у відповідь на номер 2242 або у Viber-боті ПУМБ.

Крок 4. Внести обов'язковий платіж

Наступного місяця після покупки внесіть обов`язковий платіж до настання платіжної дати по кредитній картці (10, 20 або 30 число).

*У разі, якщо Ви не підтвердите активацію сервісу, діятимуть стандартні умови кредитування на покупку з пільговим періодом.

Оберіть свою пропозицію від ПУМБ!

01
У магазинах-партнерах ПУМБ на покупки від 500 грн

Термін – 24 місяці, пільговий період – 3 місяці, погашення рівними частинами – щомісяця, у вашу платіжну дату: 10, 20 або 30 число, щомісячна комісія – 3% від суми покупки після пільгового періоду

Калькулятор платежів за сервісом "Сплачуй частинами"

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Ваш щомісячний платіж
3 633
Купуючи в інших магазинах
3 933

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Замовляйте кредитку

  • Заповніть анкету
  • Дочекайтеся дзвінка оператора
  • Отримайте картку у відділенні
Заявку прийнято.

В найближчому часі вам зателефонує представник банку.

В найближчому часі вам зателефонує представник банку.

Сервіс тимчасово не працюєю. Спробуйте пізніше

Коли вносити платіж?

Крок 1

Оберіть дату покупки.

Крок 2

Оберіть свою платіжну дату по кредитці – 10, 20 або 30 число місяця.

Ваша платіжна дата

число

11
Дата покупки
30
Платіжна дата
Дата сплати першого мінімального рівного платіжу з сервісом «Сплачуй Частинами»

Відповіді на популярні питання щодо сервісу

Що таке сервіс «Сплачуй Частинами»?

Сервіс «Сплачуй Частинами» – це поділ суми покупки на рівні частини (мінімальні рівні платежі) з урахуванням комісії за сервіс у разі її наявності.

Як скористатися сервісом «Сплачуй Частинами»?

Пропозицію щодо оформлення сервісу можна отримати при купівлі будь-яких товарів та послуг у мережах магазинів-партнерів або можна самостійно замовити у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру. Також слідкуйте за спеціальними пропозиціями від ПУМБ на покупки на обрані категорії товарів та послуг.

Пропозиція щодо надання сервісу надходить у SMS-повідомленні з короткого номеру 2242 або у повідомленні у Viber від ПУМБ.

Як повертати заборгованість за сервісом «Сплачуй Частинами»?

Кредитна заборгованість, що виникла у результаті користування сервісом «Сплачуй Частинами», підлягає поверненню шляхом здійснення мінімальних рівних платежів.
Незалежно від дати покупки та дати підключення сервісу «Сплачуй Частинами», щомісячний платіж за сервісом Ви сплачуєте разом із обов’язковим платежем за кредитною карткою до Вашої платіжної дати: 10, 20 або 30 число кожного місяця.

Де та на яких умовах я можу купувати з використанням сервісу «Сплачуй Частинами»?

У магазинах-партнерах ПУМБ: 33 квадратних метри, ALL STARS, BODO, Cifrix, Comfy, Converse, iOn, iStudio, Fishki, Kenwood-Shop, Kilimanjaro, Largo, Nike, Ringoo, Rozetka, SAMSUNG, Sport Life, Vianor, Vmtehnika, Vodafone, YABLOKi, АЛЛО, Вухо, Деталь, Домотехніка, Елма Сервіс, Ельдорадо, Ельмарт, Епіцентр, Кібернетики, Комп’ютерний Всесвіт, Крайт, КТС, МегаЛюкс, Мобижук, Нова Лінія, Опора, Орбіта, Плазма, ПМП Техніка, Пульсар, Рем-Мебель, Сімейна Клініка, Сота Альянс, Технікс, Техномаркет, Технопростір, Технотоп, ТТТ, Уголек, Фокстрот, Цитрус, Школяр, а також в інтернет-магазинах 27.ua, 590.ua, 7sorok, BODO, iskraservice, iStudio, Kenwood-Shop, Kilimanjaro, Merezhka, PIXEL, Rozetka, Yellow, АЛЛО, БітКом, Ельдорадо, Фокстрот, при оплаті покупки понад 500 грн кредитною карткою «ВСЕМОЖУ» Ви отримуєте умови активації сервісу: перші 3 місяці – без комісії; щомісячна комісія – 3% від суми покупки протягом наступних місяців; термін – 24 місяці.

Також Ви маєте змогу самостійно замовити сервіс у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру на будь-яку покупку на таких умовах: сума покупки – від 500 грн, щомісячна комісія – 3% від суми покупки з першого місяця користування; термін – 6, 12, 18, 24 або 36 місяців.

Чи можу я скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуй Частинами»?

Скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуй Частинами», можна у ПУМБ Online або за допомогою контакт-центру. У разі скасування операції покупки, оформленою з сервісом «Сплачуй частинами», протягом 1-го місяця з дня повідомлення Банку про застосування сервісу, решта заборгованості буде враховуватися як нова операція покупки, та діятиме стандартний пільговий період.

Чи можу я достроково погасити операції покупки, що підключені за допомогою сервісу «Сплачуй Частинами»?

При погашенні повної суми заборгованості за Вашою кредиткою всі операції покупки, підключені за допомогою сервісу «Сплачуй Частинами», закриються автоматично.

Як скористатись пільговим періодом, щоб не платити щомісячну комісію за користування сервісом «Сплачуй Частинами»?

Протягом пільгового періоду достроково погасіть операцію покупки, що підключена із застосуванням сервісу «Сплачуй Частинами». В такому разі, щомісячна комісія не сплачується.


Зворотний зв'язок