Мобільний додаток
перейти перейти

Купуйте що забажаєте – сплачуйте частинами!

Купуйте будь-що за допомогою кредитних карток ПУМБ
та сплачуйте частинами

Розрахувати
girl

Як це працює?

Крок 1. Сплатити за товар кредиткою

Оплачуйте товари/послуги своєю кредиткою ВСЕМОЖУ або SOLOМАНДРИ в магазинах-партнерах ПУМБ в т.ч. через Інтернет.

Крок 2. Отримати умови про покупку

На ваш мобільний телефон надійдуть детальні умови та прохання підтвердити активацію сервісу 'Сплачуйте частинами' в SMS з номеру 2422 або повідомлення у Viber від ПУМБ

Крок 3. Підтвердити активацію сервісу

Слідуйте підказкам, які отримаєте у повідомленні. Необхідно підтвердити активацію* сервісу 'Сплачуйте частинами' через SMS-код або у viber-боті ПУМБ

Крок 4. Внести обов’язковий платіж

Наступного місяця після покупки внесіть обов`язковий платіж до настання вашої платіжної дати (10, 20 або 30 число)

*В разі, якщо Ви не підтвердите активацію сервісу, діятимуть стандартні умови кредитування на покупку з пільговим періодом

Оберіть свою пропозицію від ПУМБ!

01
В магазинах-партнерах ПУМБ на покупки від 500 грн

Термін розcтрочки - 24 місяці, пільговий період - 3 місяці, погашення рівними частинами - щомісячно, у вашу платіжну дату: 10, 20 або 30 число

02
Сплачуйте частинами за online покупки в Eldorado!
 • Будь-які покупки від 500 грн на сайті Eldorado (обирайте «Оплата частинами/ СУПЕР РОЗСТРОЧКА!»).
 • Доступні періоди 6 або 8 місяців – встановлює партнер.
 • Очікуйте повідомлення з пропозицією активувати сервіс «Сплачуйте частинами» від ПУМБ в Viber або СМС

Калькулятор розстрочки

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Ваш щомісячний платіж

Купуючи в магазинах-партнерах

3 633

*У разі, якщо Ви не підтвердите активацію сервісу, діятимуть стандартні умови кредитування на покупку з пільговим періодом.

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Загальна вартість кредиту
Загальні витрати за споживчим кредитом
Загальна річна процентна ставка: 0%

Коли вносити платіж?

Крок 1

Оберіть дату покупки.

Крок 2

Оберіть свою звичайну платіжну дату по кредитці - 10, 20 або 30 число місяця.

Ваша платіжна дата

число

11
Дата покупки
Внесіть всю сумму заборгованості і вам не нарохують відсотки
30
Платіжна дата
Внесіть всю сумму заборгованості і вам не нарахують відсотки

FAQ

Сервіс «Сплачуйте частинами» та його підключення

Що таке сервіс «Сплачуйте частинами»?

Послуга розстрочки, завдяки якій клієнти ПУМБ мають можливість оплатити свої покупки рівними частинами без переплат у пільговий період, чи з урахуванням комісії поза ним.

Як я можу скористатися сервісом «Сплачуйте частинами»?

Для цього достатньо сплатити за товари/послуги своєю кредиткою «всеМОЖУ» або «soloМАНДРИ» на суму від 500 грн (сума покупки повинна бути в межах наявного ліміту по картці) у магазинах-партнерах ПУМБ в т.ч. через Інтернет. Пропозиція щодо надання сервісу надійде у SMS-повідомленні з короткого номеру 2242 або у повідомленні у Viber від ПУМБ.

Якщо ви здійснили покупкуне в мережі магазинів-партнерів, ви також маєте можливість активувати самостійно сервіс через контакт-центр банку або за допомогою ПУМБ Online. При цьому будуть діяти такі умови:  сума покупки – від 500 грн, щомісячна комісія – 3% від суми покупки з першого місяця користування; термін – 6, 12, 18, 24 або 36 місяців.

Чи можу я самостійно підключити сервіс «Сплачуйте частинами»?

Так, ви завжди маєте змогу самостійно підключити сервіс у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру.

В яких магазинах, торгівельних точках я можу скористатися сервісом? 

У магазинах-партнерах ПУМБ: 33 квадратних метриALL STARS, Bosch электроинструмент, Camelot, Cifrix, Comfy, Converse, DACK Центр, iOnFishkiKenwood-Shop, Kiddy Boom, KilimanjaroLargo, MASTERMOBI STYLE,  MOYO, Nike, Ringoo, Rozetka, SAMSUNGVeloGoVmtehnika, Vodafone, YABLOKi, Z-stores, АЛЛО,  Будмен, ВАШ ПАРТНЕР, ВістаВодКанГаз, Ворона-Меблі, Вухо, Двери Белоруссии, Дека, Домотехніка, Електродім, Електрон, Елма Сервіс, Ельдорадо, Епіцентр, Імперія Меблів, Кібернетики, Комп’ютерний Всесвіт, Крайт, магазин Джакузи, магазин Динамо, магазин Домотроніка, магазин Окна Сервис, магазини ФК Шахтар, МегаЛюкс, Магеллан, МАМАЛЮК, Мобижук, Нова Лінія, Опора, Оптика Зір, Орбіта, Офтальмологічний центр Печерський, Плазма, ПМП Техніка, Помаранчевий РОВЕР, Пульсар, Рем-Мебель, РОНАСладкий сон, Сота Альянс, салон штор и люстр Анкара, Техномаркет, Технопростір, Технотоп, ТОПАЗ ювелірні вироби, ТТТ, Туристическое агентство Happy Travel, Уют мебельный салонФокстрот, ЦЕНТР КУХНИ, Цитрус, Школяр, а також в інтернет-магазинах 27.ua, 7sorok, All-ok, iskraservice, Kenwood-Shop, Kilimanjaro, Merezhka, MOYO, PIXEL, Rozetka, Smartmebel,  Velotime.com.ua, Yellow, АЛЛО, БітКом, ВодКанГазЕльдорадо, Дека, Киев Мебель, магазин Домотроніка, магазин ФК Шахтар, МАМАЛЮК, Нота Комфорта, Помаранчевий РОВЕР, Смарагд, ТехнолюксУют мебельный салонФокстрот, при оплаті покупки понад 500 грн кредитною карткою «ВСЕМОЖУ» або «soloМАНДРИ». Ви отримуєте умови активації сервісу: перші 3 місяці – без комісії; щомісячна комісія – 3% від суми покупки протягом наступних місяців; термін – 24 місяці.

Також Ви маєте змогу самостійно замовити сервіс у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру на будь-яку покупку на таких умовах: сума покупки – від 500 грн, щомісячна комісія – 3% від суми покупки з першого місяця користування; термін – 6, 12, 18, 24 або 36 місяців.

Чи є обмеження по підключенню сервісу?

 • Оформити дану пропозицію можуть нові чи діючі власники карток «всеМОЖУ» або «soloМАНДРИ»
 • Ви можете скористатися сервісом необмежену кількість разів, але в рамках наявного кредитного ліміту та враховуючи суми вже оформлених розстрочок по сервісу «Сплачуйте частинами»
 • Пропозиція щодо підключення сервісу надсилається при здійснені покупок в магазинах-партнерах.

*Виключенням є акційні та спеціальні пропозиції від ПУМБ.

Як я дізнаюсь, що сервіс був підключений за моєю операцією?

Після вашого підтвердження активації сервісу «Сплачуйте частинами», через безкоштовну відправку SMS-коду у відповідь на номер 2242 або у Viber-боті, послуга підключається автоматично. При цьому надійде відповідне повідомлення у Viber-бот з умовами та строком підключення сервісу.

Умови користування та погашення заборгованості по сервісу «Сплачуйте частинами»

Які умови користування сервісом?

 • При оформлені розстрочки по операціям здійсненим у магазинах-партнерах: максимальний термін оформлення – 24 місяці, пільговий період – 3 місяці, погашення рівними частинами – щомісяця, у вашу платіжну дату: 10, 20 або 30 числа; щомісячна комісія після пільгового періоду – 3% від суми покупки.
 • При оформлені розстрочки на будь-які покупки від 500 грн:
  щомісячна комісія – 3% від суми покупки з першого місяця користування; можливий термін оформлення – 6, 12, 18, 24 або 36 місяців.

Чи є пільговий період при використанні сервісу «Сплачуйте частинами»?

Так, якщо ви здійснили покупку від 500 грн в мережі магазинів-партнерів, то вам доступний пільговий період строком на 3 місяці, в межах якого ви вносите платежі рівними частинами без додаткової комісії.

Якщо я не сплатив усю суму за покупку в межах пільгового періоду, які умови подальшої розстрочки?

Загальний термін користування сервісом складає 24 місяці, при цьому щомісячна комісія після пільгового періоду – 3% від суми покупки.

Як списуються платежі по сервісу «Сплачуйте частинами»?

Кожен місяць ви сплачуєте рівними частинами суму заборгованості. Незалежно від дати покупки та дати підключення сервісу, щомісячний платіж за сервісом ви сплачуєте разом із обов’язковим платежем за кредитною карткою до вашої платіжної дати: 10, 20 або 30 число кожного місяця.

Чи можна достроково погасити заборгованість по сервісу?

Так, звісно, при погашені повної суми заборгованості за вашою кредитною карткою всі операції покупки, підключені за допомогою сервісу «Сплачуйте частинами», закриються автоматично.

Чи можу я скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуйте частинами»?

Скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуйте частинами», можна у ПУМБ Online або за допомогою контакт-центру. У разі скасування операції покупки, оформленої з сервісом «Сплачуйте частинами», протягом 1-го місяця з дня повідомлення банку про застосування сервісу, решта заборгованості буде враховуватися як нова операція покупки, та діятиме стандартний пільговий період.

Які канали погашення я можу використовувати?

 • Готівкою: ви можете погасити кредит через ПТКС банку та термінали самообслуговування ПриватБанку, IBox та EasyPay. На період з 1 квітня до 31 грудня 2021 року внесення коштів на рахунок з будь-яких вказаних ПТКС здійснюється в онлайн режимі та без додаткових витрат. Щоб уникати прострочки, кошти на рахунок необхідно вносити до 18:00 платіжної дати.
 • Online: сплатити кредит, не виходячи з дому, можна за допомогою мобільного додатку ПУМБ Online або на сайті банку, використовуючи при цьому картки різних банків.

Кошти на рахунок зараховуються у режимі online, незалежно від часу здійснення платежу. При цьому для своєчасного погашення кредитної заборгованності кошти необхідно внести на рахунок не пізніше 18:00.

Сервіс «Сплачуйте частинами» не підключився

Я зробив покупку у магазині-партнері, а пропозиція не надійшла, чому?

Таких причин може бути декілька:

 • сума здійсненної покупки була менша, ніж мінімально обов’язкова (500 грн)
 • інформація була надіслана у Viber-бот, при цьому не було доступу в Інтернет
 • технічний збій при надсиланні SMS оператором мобільного зв’язку  
 • дані магазину не зареєстровані в системах банку.

Ви завжди можете звернутись до нашого контакт-центру для перевірки наявності пропозиції щодо підключення сервісу та його подальшого підключення.

Я підтвердив запит на підключення сервісу, але він не підключився, що робити?

Ви можете самостійно підключити сервіс, звернувшись у наш контакт-центр, або оформити пропозицію у додатку ПУМБ Online. 

Як скористатися умовами сервісу «Сплачуйте частинами» при купівлі товару на сайті ELDORADO

Все просто, достатньо мати кредитку від ПУМБ та зробити декілька кліків на сайті ELDORADO для досягнення мети:

 • обрати необхідний товар на сайті ELDORADO, вартістю від 500 грн
 • обрати спосіб доставки та оплати
 • у розділі оплата обрати категорію «Оплата частинами»/«СУПЕР РОЗСТРОЧКА»
 •  вибрати банк ПУМБ серед інших банків
 • обрати кількість платежів серед доступних – 6 або 8
 • заповнити контактні дані та сплатити товар кредиткою

Якщо ви ще не маєте кредитну картку ПУМБ, оформіть її за посиланням.

Як я зрозумію, що розстрочка підключена?

При оплаті товару кредиткою ПУМБ на сайті ELDORADO на суму від 500 грн в категорії «Оплата частинами»/«СУПЕР РОЗСТРОЧКА», надійде пропозиція щодо надання сервісу у SMS-повідомленні з короткого номера 2242 або у повідомленні у Viber від ПУМБ.

Після підтвердження активації сервісу «Сплачуйте частинами» за допомогою безкоштовної відправки SMS-коду у відповідь на номер 2242 або у Viber-боті надійде відповідне повідомлення у Viber-бот, або SMS, з умовами підключення.

 Чи є обмеження по підключенню сервісу?

 Оформити дану пропозицію можуть нові чи діючі власники карток «всеМОЖУ» та «soloМАНДРИ».

 Ви можете скористатися сервісом необмежену кількість разів, але в рамках наявного кредитного   ліміту та враховуючи суми вже оформлених розстрочок по сервісу «Сплачуйте частинами».

Пропозиція щодо підключення сервісу надсилається при здійснені покупки в інтернет-магазині  ELDORADO.

 Я зробив покупку на сайті ELDORADO, а пропозиція не надійшла, чому?

Таких причин може бути декілька:

 • сума здійсненної покупки була менша, ніж мінімально обов’язкова (500 грн)
 • інформація була надіслана у Viber-бот, при цьому не було доступу в Інтернет
 • технічний збій при надсиланні SMS оператором мобільного зв’язку  

Ви завжди можете звернутись до нашого контакт-центру для перевірки наявності пропозиції щодо підключення сервісу та його подальшого підключення.

  Я підтвердив запит на підключення сервісу, але він не підключився, що робити?

Ви можете самостійно підключити сервіс, звернувшись у наш контакт-центр.

   Як списуються платежі по сервісу «Сплачуйте частинами»?

Кожен місяць ви сплачуєте рівними частинами суму заборгованості. Незалежно від дати покупки та дати підключення сервісу, щомісячний платіж за сервісом ви сплачуєте разом із обов’язковим платежем за кредитною карткою до вашої платіжної дати – 10, 20 або 30 число кожного місяця.

   Які канали погашення я можу використовувати?

 •   - Готівкою: ви можете погасити кредит через ПТКС банку та термінали самообслуговування ПриватБанку, IBox та EasyPay. Щоб уникати прострочки, кошти на рахунок необхідно вносити не пізніше ніж до 18:00 платіжної дати.
 • - Online: сплатити кредит, не виходячи з дому, можна за допомогою мобільного додатку ПУМБ Online або на сайті банку, використовуючи при цьому картки різних банків.

Кошти на рахунок зараховуються у режимі online, незалежно від часу здійснення платежу. При цьому для своєчасного погашення кредитної заборгованності кошти необхідно внести на рахунок не пізніше 18:00.


Публічна пропозиція АТ «ПУМБ» на укладання договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
Попередні редакції можна знайти за посиланням.
Пам'ятка для власників карток Рекомендації держателям платіжних карток Загальні умови договорів кредитування, відкриття та ведення рахунків

Для клієнтів, які оформили договір до 01.01.2016. Оформлення нових договорів за Загальними умовами не здійснюється з 01.01.2016.

Курсоутворення за картками Інформаційне повідомлення для клієнтів АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» про закриття рахунків, за якими не здійснювалися операції більше 6 місяців Умови кредитної картки Помічник з користування кредитними продуктами. Власникам карткових продуктів Раціо\Емоціо Інформація для позичальників-військовослужбовців Рекомендації держателям платіжних карток з їх використання Інформація про істотні характеристики послуги з надання кредиту готівкою «ВСЕЯСНО» Інформація про істотні характеристики послуги з надання кредиту «Цільовий споживчий кредит» Інформація про істотні характеристики послуги з надання автоматичного овердрафту Інформація про істотні характеристики послуги з надання овердрафту під заставу майнових прав на депозит Інформація про істотні характеристики послуги з надання Кредитної картки «ВСЕМОЖУ» та «Soloмандри» Інформація про істотні характеристики послуги з надання кредитної картки з пільговим періодом та сервісом оформлення покупок «Сплачуйте Частинами».

      

arrow

Зворотний зв'язок