Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Купуйте, що забажаєте – сплачуйте частинами!

Сплачуйте за товари та послуги кредитками від ПУМБ

РОЗРАХУВАТИ

Як це працює?

Крок 1. Сплатити за товар кредиткою

Сплачуйте за товари/послуги своєю кредиткою «ВСЕМОЖУ» або «SOLOМАНДРИ» (в межах свого ліміту) у магазинах-партнерах ПУМБ в т.ч. через Інтернет.

Крок 2. Отримати умови активації сервісу

На ваш мобільний телефон надійдуть детальні умови та прохання підтвердити активацію сервісу «Сплачуйте Частинами» у SMS з номеру 2242 або повідомленні у Viber від ПУМБ.

Крок 3. Підтвердити активацію сервісу

Підтвердіть активацію* сервісу «Сплачуйте Частинами» через безкоштовну відправку SMS-коду у відповідь на номер 2242 або у Viber-боті ПУМБ.

Крок 4. Внести обов'язковий платіж

Наступного місяця після покупки внесіть обов`язковий платіж до настання платіжної дати по кредитній картці (10, 20 або 30 число).

*У разі, якщо Ви не підтвердите активацію сервісу, діятимуть стандартні умови кредитування на покупку з пільговим періодом.

Оберіть свою пропозицію від ПУМБ!

01
У магазинах-партнерах ПУМБ на покупки від 500 грн

Термін – 24 місяці, пільговий період – 3 місяці, погашення рівними частинами – щомісяця, у вашу платіжну дату: 10, 20 або 30 число, щомісячна комісія – 3% від суми покупки після пільгового періоду

Калькулятор платежів за сервісом "Сплачуйте Частинами"

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Ваш щомісячний платіж
3 633
Загальна вартість кредиту
Загальні витрати за споживчим кредитом
Реальна річна процентна ставка:
0%

Важливо! Сума розрахунків є орієнтовною.

Коли вносити платіж?

Крок 1

Оберіть дату покупки.

Крок 2

Оберіть свою платіжну дату по кредитці – 10, 20 або 30 число місяця.

Ваша платіжна дата

число

11
Дата покупки
30
Платіжна дата
Дата сплати першого мінімального рівного платіжу з сервісом «Сплачуйте Частинами»

Відповіді на популярні питання щодо сервісу

Що таке сервіс «Сплачуйте Частинами»?

Сервіс «Сплачуйте Частинами» – це поділ суми покупки на рівні частини (мінімальні рівні платежі) з урахуванням комісії за сервіс у разі її наявності.

Як скористатися сервісом «Сплачуйте Частинами»?

Пропозицію щодо оформлення сервісу можна отримати при купівлі будь-яких товарів та послуг у мережах магазинів-партнерів або можна самостійно замовити у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру. Також слідкуйте за спеціальними пропозиціями від ПУМБ на покупки на обрані категорії товарів та послуг.

Пропозиція щодо надання сервісу надходить у SMS-повідомленні з короткого номеру 2242 або у повідомленні у Viber від ПУМБ.

Як повертати заборгованість за сервісом «Сплачуйте Частинами»?

Кредитна заборгованість, що виникла у результаті користування сервісом «Сплачуйте Частинами», підлягає поверненню шляхом здійснення мінімальних рівних платежів.
Незалежно від дати покупки та дати підключення сервісу «Сплачуйте Частинами», щомісячний платіж за сервісом Ви сплачуєте разом із обов’язковим платежем за кредитною карткою до Вашої платіжної дати: 10, 20 або 30 число кожного місяця.

Де та на яких умовах я можу купувати з використанням сервісу «Сплачуйте Частинами»?

У магазинах-партнерах ПУМБ: 27.ua, 33 квадратних метри7sorokALL STARS, BODO, Bosch электроинструмент, Camelot, Cifrix, Comfy, Converse, DACK Центр, Everest Gym, iOn, iStudio, Fishki, Everest Gym, Kenwood-Shop, Kiddy Boom, Kilimanjaro, KupiCNuaLargo, MASTER, Merezhka, MOBI STYLE,  MOYO, Nike, PayHub, Ringoo, Rozetka, SAMSUNG, Smart Store, Sport LifeVeloGo, Vianor, Virtus fitness center, Vmtehnika, Vodafone, YABLOKi, Z-stores, АЛЛО,  Банк Гарячих Турів, Будмен, Буль-Буль, ВАШ ПАРТНЕР, ВістаВікна Корса, Ворона-Меблі, Вухо, Двери Белоруссии, Дека, Деталь, Домотехніка, Електродім, Елма Сервіс, Ельдорадо, Ельмарт, Епіцентр, Імперія Меблів, Каста, Кібернетики, Комп’ютерний Всесвіт, Крайт, КТС, магазин MEVS, магазин UP, магазин Джакузи, магазин Динамо, магазин Домотроніка, магазин Окна Сервис, магазини ФК Шахтар, МегаЛюкс, Магеллан, МАМАЛЮК, Мобижук, Нова Лінія, Опора, Оптика Зір, Орбіта, Офтальмологічний центр Печерський, Плазма, ПМП Техніка, Помаранчевий РОВЕР, Пульсар, Рем-Мебель, РОНА, Світ Малюка, Сімба, Сімейна КлінікаСмарагдСладкий сон, Сота Альянс, салон штор и люстр Анкара, Старт-99Строй Дом, Технікс, Техномаркет, Технопростір, Технотоп, Техно PLAZA, ТОПАЗ ювелірні вироби, Траверс, Projector, ТТТ, Туристическое агентство Happy Travel, Уголек, Уют мебельный салонФокстрот, ЦЕНТР КУХНИ, Цитрус, Школяр, а також в інтернет-магазинах 27.ua590.ua, 7sorok, All-ok, Comfy, BODO, iskraservice, iStudio, Kenwood-Shop, Kilimanjaro, Merezhka, MOYO, PayHub, PIXEL, Rozetka, SAG2009, Velotime.com.ua, Yellow, АЛЛО, БітКом, Ельдорадо, Дека, Каста, Киев Мебель, магазин MEVS, магазин Домотроніка, магазин ФК Шахтар, МАМАЛЮК, Нота Комфорта, Помаранчевий РОВЕР, Світ Малюка, Сімба, Траверс, TTTУют мебельный салонSmartmebelФокстротЦитрус при оплаті покупки понад 500 грн кредитною карткою «ВСЕМОЖУ» або «soloМАНДРИ»  Ви отримуєте умови активації сервісу: перші 3 місяці – без комісії; щомісячна комісія – 3% від суми покупки протягом наступних місяців; термін – 24 місяці.

Також Ви маєте змогу самостійно замовити сервіс у ПУМБ Online чи за допомогою контакт-центру на будь-яку покупку на таких умовах: сума покупки – від 500 грн, щомісячна комісія – 3% від суми покупки з першого місяця користування; термін – 6, 12, 18, 24 або 36 місяців.

Чи можу я скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуйте Частинами»?

Скасувати операцію покупки, що підключена за допомогою сервісу «Сплачуйте Частинами», можна у ПУМБ Online або за допомогою контакт-центру. У разі скасування операції покупки, оформленою з сервісом «Сплачуйте Частинами», протягом 1-го місяця з дня повідомлення Банку про застосування сервісу, решта заборгованості буде враховуватися як нова операція покупки, та діятиме стандартний пільговий період.

Чи можу я достроково погасити операції покупки, що підключені за допомогою сервісу «Сплачуйте Частинами»?

При погашенні повної суми заборгованості за Вашою кредиткою всі операції покупки, підключені за допомогою сервісу «Сплачуйте Частинами», закриються автоматично.

Як скористатись пільговим періодом, щоб не платити щомісячну комісію за користування сервісом «Сплачуйте Частинами»?

Протягом пільгового періоду достроково погасіть операцію покупки, що підключена із застосуванням сервісу «Сплачуйте Частинами». В такому разі, щомісячна комісія не сплачується.


Зворотний зв'язок