Мобільний додаток
перейти перейти

Програма Mastercard Більше

Програма Mastercard Більше
Платформа, яка об'єднує пропозиції партнерів, акції, колесо сюрпризів і преміальні сервіси для держателів карток Mastercard від ПУМБ
Зміни у процесі входу до сервісу Mastercard Більше


Дотримуючись політики підвищення заходів безпеки програми Mastercard Більше, а також з метою забезпечення виключно санкціонованого доступу користувачів до своїх особистих
кабінетів , інформуємо вас, що з 20 травня 2021 року на сайті програми буде введена обов'язкова процедура-двофакторної авторизації користувачів шляхом відправки в SMS одноразових паролів.
Після введення логіна і пароля, на номер телефону буде відправлений одноразовий пароль, який слід ввести на сайті. Тільки після введення одноразового пароля ви отримаєте доступ до свого особистого кабінету.

На що потрібно звернути увагу?

Слід перевірити актуальність свого номера телефону в особистому кабінеті (логін). Якщо кабінет містить неактуальний номер телефону, його слід змінити на актуальний. Змінити пароль можна в розділі «Мій профіль» => «Особисті дані» => «Дані для входу», натиснувши на символ редагування.

Що робити, якщо ви не встигли актуалізувати номер телефону до 20.05.21?

Необхідно звернутися на лінію підтримки програми Mastercard Більше за номером телефону 0 800 33 24 12 і повідомити наступні дані:
- номер телефону, за яким ви зареєстровані в програмі;
- ПІБ і дату народження;
- назвати останні транзакції, які здійснював клієнт. Наприклад, назва магазину/сайту де здійснювалася оплата карткою, яка бере участь у програмі.

Увійти до кабінету
Програма Mastercard Більше

Програма Mastercard Більше доступна всім держателям карток Mastercard від ПУМБ!

Для держателів преміальних карток діють ексклюзивні пропозиції та накопичення золотих балів

 • ВАЖЛИВО! Щоби користуватися перевагами програми, потрібно зареєструватися на платформі Mastercard Більше і додати всі ваші картки в розділі «Профіль» у меню програми.
 • Відтепер, якщо ваша картка брала участь в обох програмах (Mastercard Більше та Програмі винагород Mastercard), усі пропозиції будуть доступними на одному сайті, а за карткою автоматично відобразяться доступні подарунки та переваги.
 • Усі зароблені бали зберігаються та з 2 лютого 2021 бали за Програмою МС Більше набувають срібного кольору, бали за Програмою винагород MC Rewards набувають золотого кольору. При цьому сума балів, що Ви накопичили залишається незмінною! Ми перенесемо всі бали в нову програму Більше. Бали автоматично підтягнуться в інтерфейс, якщо Ви додали картки в меню «Профіль» або якщо Ваші картки були об’єднані у сім’ю («хаусхолд») банком раніше у Програмі винагород. Перш за все, перевірте, що всі Ваші картки є у профілі, та додайте картки, якщо перелік не повний.
 • В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
 • Срібні бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
 • Золоті бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Подарунки банків», «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
 • Кожну нову карту потрібно буде реєструвати додатково.

Як це працює

Оформлюйте картку Mastercard від ПУМБ.

Зареєструйтеся на платформі Mastercard Більше та додайте всі Ваші картки ПУМБ у розділі «Профіль» у меню програми.

Накопичуйте срібні або золоті бали за розрахунки картками Mastercard.

За преміальними картками отримайте 50 бонусних балів за першу транзакцію та 1 золотий бал за кожні витрачені 20 грн.

За преміальними картками отримайте 50 бонусних балів за першу транзакцію та 1 золотий бал за кожні витрачені 20 грн. 
З умовами накопичення срібних балів по не преміальних картках можна ознайомитись тут.

Обмінюйте бали на подарунки у розділах: «Подарунки банків»*, «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.

*для держателів преміальних карток Mastercard Platinum, World, World Elite

Додаткова інформація

01
В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
02
Якщо у Вас декілька карток ПУМБ, що накопичують золоті бали – вони будуть об’єднані в один баланс у скарбничці золотих балів.
03
Отримуйте золоті бали за будь-які операції та розрахунки в торгових точках та Інтернеті.

Ми відповідаємо на Ваші питання

 • У програмі можуть брати участь всі держателі карток Mastercard від ПУМБ. Для цього необхідно зареєструватися на платформі Mastercard Більше і додати всі картки Mastercard у розділі «Профіль» в меню програми. В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати тільки один тип балів.

  • Якщо Ви держатель преміальних карток Mastercard Platinum, World*, World Elite і брали участь у бонусній Програмі винагород Mastercard, Ваші діючі картки автоматично додаються до програми, об'єднуються в «сім'ю» і всі бали будуть накопичуватися на єдиному бонусному рахунку. Кожну нову картку потрібно буде реєструвати додатково.
  • Якщо Ви держатель не преміальних карток Mastercard від ПУМБ і брали раніше участь у програмі Mastercard Більше (до оновлення платформи), просто перейдіть у раніше створений особистий кабінет  і всі Ваші бали будуть додані до програми автоматично.

  *Mastercard World PayPass Debit, випущена в рамках продукту «всеКАРТА», не відноситься до умов по преміальним карткам.

 • У програмі можуть брати участь всі держателі карток Mastercard від ПУМБ. Для преміальних карток Mastercard Platinum, World*, World Elite і World Black Edition діють ексклюзивні пропозиції та накопичуються золоті бали.

  *Mastercard World PayPass Debit, випущена в рамках продукту «всеКАРТА», не відноситься до умов по преміальним карткам.

 • Необхідно пройти самостійну реєстрацію на платформі Mastercard Більше  і додати всі Ваші картки Mastercard від ПУМБ у розділі «Профіль» в меню програми. Якщо Ви брали раніше участь у програмі Mastercard Більше (до оновлення платформи), просто перейдіть у раніше створений особистий кабінет  і всі Ваші бали будуть додані до програми автоматично.

  За новими правилами програми, якщо Ви були учасником Програми винагород Mastercard до лютого місяця 2021 або учасником програми Mastercard Більше до травня 2020 року, Вам потрібно пройти повторну реєстрацію та додати свої картки в «Мій Профіль» у програмі.

  Якщо раніше Ви не брали участь не в одній із зазначених програм, пройдіть реєстрацію на сторінці МС Більше  і додайте свої картки в «Мій Профіль» у програмі.

  Після реєстрації вхід здійснюється за логіном та паролем. Після введення логіна і пароля, на номер телефону буде відправлений одноразовий пароль, який слід ввести на сайті.

 • Держателям преміальних карток Mastercard Platinum, World*, World Elite і World Black Edition нараховуються бали за здійснення розрахунків у торговельно-сервісній мережі та мережі Інтернет за допомогою платіжної картки Mastercard від ПУМБ**.

  Отримайте 50 бонусних балів за першу транзакцію і 1 золотий бал за кожні витрачені 20 грн.

  Всі зароблені бали зберігаються і з 2 лютого 2021 набувають золотий колір. При цьому сума балів, яку Ви накопичили в Програмі винагород, залишається незмінною! Ми перенесемо всі бали в нову програму Більше. Бали автоматично підтягнуться в інтерфейс, якщо Ви додали картки в меню «Профіль» або якщо Ваші картки були об'єднані в родину («хаусхолд») банком раніше в Програмі винагород. Перш за все, перевірте, що всі Ваші картки є в профілі, і додайте картки, якщо список не повний.

  *Mastercard World PayPass Debit, випущена в рамках продукту «всеКАРТА», не відноситься до умов по преміальним карткам.

  **Бали не нараховуються за покупки, які потім повертаються, за переказ коштів, зняття готівки, страхові платежі, списання нарахованих відсотків по кредитній картці, штрафи, пені, будь-які азартні ігри.

 • Держателі не преміальних карток отримують:

  1. 1 срібний бал за 1 транзакцію, незалежно від суми покупки, але вона повинна становити не менше 50 грн*.
  2. За 1 транзакцію, здійснену за допомогою технології Mastercard Digital Enablement Service (MDES), наприклад, при користуванні Apple Pay або Google Pay, Ви отримуєте 2 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.
  3. За 1 транзакцію при оплаті товарів або послуг онлайн Ви отримаєте 2 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.
  4. За 1 транзакцію при оплаті товарів або послуг онлайн з використанням технології MDES, Ви отримаєте 3 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.

  *Обмеження суми транзакції не поширюється на оплату проїзду в громадському транспорті (наприклад: метрополітен, швидкісний трамвай, фунікулер).

  Більш детальна інформація  за посиланням.

 • Перевірити баланс накопичених балів Ви можете в своєму персональному кабінеті, вибравши відповідний пункт меню.

 • Обміняти бали на подарунки Ви можете в персональному кабінеті.

 • Ви можете обміняти Ваші бали на подарунки в різних категоріях: дитячі подарунки, товари для дому, краса та здоров'я, техніка, подорожі та спорт, сертифікати на враження. Також в категорії «Каталог подорожів подорожей» Ви можете придбати авіа- та залізничні квитки, забронювати номер у готелі, замовити трансфер. Ознайомитися з повним каталогом подарунків, а також обміняти бали на подарунки Ви можете в своєму особистому кабінеті.

 • Бали за покупки нараховуються автоматично. Однак майте на увазі, що нарахування балів за операціями, які здійснені в Україні, може зайняти 1-2 дні, а за операціями, які здійснені за кордоном – до 5 тижнів від дати проведення. Саме тому деякі бали не будуть нараховані в день покупки або наступного дня.

 • У персональному кабінеті Ви можете знайти всю інформацію за нарахованими та накопиченими балами. Є операції, за які бали не нараховуються (наприклад, за покупки, які потім повертаються, переказ коштів, зняття готівки, страхові платежі, списання нарахованих відсотків по кредитній карті, штрафи, пені, будь-які азартні ігри і т.п. Повний перелік операцій, за які бали не нараховуються, ви можете знайти на сайті програми в офіційних правилах).

   

  Також звертаємо Вашу увагу на те, що термін нарахування балів за операції, які були здійснені за кордоном, може становити до п'яти тижнів. Якщо Ви вважаєте, що бали за операцію Вам все ж не були нараховані, будь ласка, зверніться до Центру програми за номером телефону для клієнтів ПУМБ  0 800 33 24 12.

 • Термін дії балів – 3 роки з дати, коли вони були зароблені. Це означає, що на четвертий рік бали, які були зароблені після Вашої реєстрації в програмі, будуть поступово анулюватися без попередження. Коли Ви обмінюєте бали, то спочатку списуються ті, які були зароблені раніше.

 • Якщо у Вас є кілька карток Mastercard PlatinumWorld та World Elite вони будуть автоматично об'єднані у «сім'ю» та бали, зароблені цими картами, будуть враховуватися на Вашому бонусному рахунку.

  Детально про об'єднання балів з іншими учасниками можна ознайомитися тут.

 • Так, якщо Ваша карта бере участь у програмі, то бали будуть нараховуватися незалежно від того, чи проводите Ви розрахунки за товари або послуги за рахунок власних або кредитних коштів.

 • Термін доставки залежить від обраного Вами подарунка.
  Доставка сертифікатів на подарунки-враження, послуги та подорожі здійснюється шляхом відправки сертифіката на e-mail учасника програми протягом 7 днів.

   

  Матеріальні подарунки доставляються поштою або кур'єром протягом 14 днів.

   

  Миттєві подарунки – відправляється повідомлення у відповідь з номером електронного сертифіката. У виняткових випадках доставка може зайняти до 2-х робочих днів.

 • На жаль, замовлені подарунки обміну та поверненню не підлягають.

 • Згідно із правилами програми, Ви можете скористатися тією послугою, яка безпосередньо зазначена у сертифікаті.

 • У програмі беруть участь усі діючі дебетні та кредитні картки Mastercard Platinum, World та World Elite. На сайті розміщені зображення карток, які ми пропонуємо нашим клієнтам на поточний момент.

 • Ваша картка буде зареєстрована в програмі протягом двох робочих днів з дати її активації.

 • Перевірити участь картки в програмі Mastercard Більше можна перейшовши в особистий кабінет програми. 

   

Файли для завантаження

arrow

Зворотний зв'язок