Мобільний додаток
перейти перейти
 • Приватним клієнтам
 • Для бізнесу
 • Персона
 • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Програма винагород Mastercard

Програма винагород Mastercard
Ми бажаємо нагороджувати Вас за кожну покупку – чи то подарунок близькій людині, чи просто ранкова чашка кави
Увійти до кабінету
Програма винагород Mastercard

Програма винагород Mastercard стає частиною програми Mastercard Більше!

 • ВАЖЛИВО! Щоб користуватися перевагами програми, потрібно зареєструватися на платформі Mastercard Більше і додати всі Ваші картки в розділі «Профіль» у меню програми.
 • Відтепер, якщо Ваша картка брала участь в обох програмах (Mastercard Більше та Програмі винагород Mastercard), усі пропозиції будуть доступними на одному сайті, а за карткою автоматично відобразяться доступні подарунки та переваги.
 • Всі зароблені бали зберігаються та з 2 лютого 2021 набувають золотого кольору. При цьому сума балів, що Ви накопичили у Програмі винагород, залишається незмінною! Ми перенесемо всі бали в нову програму Більше. Бали автоматично підтягнуться в інтерфейс, якщо Ви додали картки в меню «Профіль» або якщо Ваші картки були об’єднані у сім’ю («хаусхолд») банком раніше у Програмі винагород. Перш за все, перевірте, що всі Ваші картки є у профілі, та додайте картки, якщо перелік не повний.
 • В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
 • Срібні бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
 • Золоті бали надають доступ до перегляду й замовлення пропозицій у розділах: «Подарунки банків», «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.
 • Кожну нову картку потрібно буде реєструвати додатково.

Як це працює

Відкривайте картку Mastercard Platinum, World чи World Elite.

Зареєструйтеся на платформі Mastercard Більше та додайте всі Ваші картки ПУМБ у розділі «Профіль» у меню програми.

Накопичуйте золоті бали за розрахунки картками Mastercard.

Отримайте 50 золотих бонусних балів за першу транзакцію та 1 золотий бал за кожні витрачені 20 грн.
Обмінюйте бали на подарунки у розділах: «Подарунки банків», «Пропозиції партнерів», «Колесо сюрпризів», «Акції» на сайті програми.

Додаткова інформація

01
В оновленій версії програми Mastercard Більше зареєстрована картка може отримати доступ до накопичення золотих або срібних балів. Одна зареєстрована картка може накопичувати лише один тип балів.
02
Якщо у Вас декілька карток ПУМБ, що накопичують золоті бали, вони будуть об’єднані в один баланс у скарбничці золотих балів.
03
Отримуйте золоті бали за будь-які операції та розрахунки в торгових точках та Інтернеті.

Ми відповідаємо на Ваші питання

 • У програмі беруть участь власники карток Mastercard Platinum, World та World Elite. Ваші діючі картки автоматично додаються у програму, об'єднуються у «сім'ю» і усі бали будуть накопичуватися на єдиному бонусному рахунку.

 • У програмі беруть участь дебетові та кредитні картки Mastercard Platinum, World*, World Elite і World Black Edition.

   

   

  * Masterсard World PayPass Debit «vseKARTA» не приймає участь у Програмі винагород.

 • Здійснити вхід у персональний кабінет Ви можете з Вашого Інтернет-банку ПУМБ Online: Вам достатньо просто натиснути кнопку «Програма винагород Mastercard». Переадресація в персональний кабінет буде здійснена без додаткової реєстрації. При здійсненні входу в персональний кабінет з сайту банку або сайту програми, Ви будете перенаправлені на сторінку входу у Ваш ПУМБ Online. Введіть логін і пароль для входу в ПУМБ Online та клікніть на кнопку «Програма винагород Mastercard» біля картки, яка бере участь у програмі. Ви будете автоматично перенаправлені в персональний кабінет без додаткової реєстрації.

 • Вам нараховуються бали за здійснення розрахунків у торгово-сервісній мережі та Інтернеті за допомогою платіжної картки Mastercard PlatinumWorld і World Elite від ПУМБ*.

   

   

  *Бали не нараховуються за покупки, які потім повертаються, за переказ коштів, за зняття готівки, за страхові платежі, за списання нарахованих відсотків по кредитній картці, за штрафи, пені та будь-які азартні ігри.

   

 • Перевірити баланс накопичених балів Ви можете в своєму персональному кабінеті, вибравши відповідний пункт меню.

 • Обміняти бали на подарунки Ви можете в персональному кабінеті.

 • Ви можете обміняти Ваші бали на подарунки в різних категоріях: дитячі подарунки, товари для дому, краса та здоров'я, техніка, подорожі та спорт, сертифікати на враження. Також в категорії «Каталог подорожів подорожей» Ви можете придбати авіа- та залізничні квитки, забронювати номер у готелі, замовити трансфер. Ознайомитися з повним каталогом подарунків, а також обміняти бали на подарунки Ви можете в своєму особистому кабінеті.

 • Бали за покупки нараховуються автоматично. Однак майте на увазі, що нарахування балів за операціями, які здійснені в Україні, може зайняти 1-2 дні, а за операціями, які здійснені за кордоном – до 5 тижнів від дати проведення. Саме тому деякі бали не будуть нараховані в день покупки або наступного дня.

 • У персональному кабінеті Ви можете знайти всю інформацію за нарахованими та накопиченими балами. Є операції, за які бали не нараховуються (наприклад, за покупки, які потім повертаються, переказ коштів, зняття готівки, страхові платежі, списання нарахованих відсотків по кредитній карті, штрафи, пені, будь-які азартні ігри і т.п. Повний перелік операцій, за які бали не нараховуються, ви можете знайти на сайті програми в офіційних правилах).

   

  Також звертаємо Вашу увагу на те, що термін нарахування балів за операції, які були здійснені за кордоном, може становити до п'яти тижнів. Якщо Ви вважаєте, що бали за операцію Вам все ж не були нараховані, будь ласка, зверніться до Центру програми за номером телефону для клієнтів ПУМБ  0 800 33 24 12.

 • Термін дії балів – 3 роки з дати, коли вони були зароблені. Це означає, що на четвертий рік бали, які були зароблені після Вашої реєстрації в програмі, будуть поступово анулюватися без попередження. Коли Ви обмінюєте бали, то спочатку списуються ті, які були зароблені раніше.

 • Якщо у Вас є кілька карток Mastercard PlatinumWorld та World Elite вони будуть автоматично об'єднані у «сім'ю» та бали, зароблені цими картами, будуть враховуватися на Вашому бонусному рахунку.

 • Так, якщо Ваша карта бере участь у програмі, то бали будуть нараховуватися незалежно від того, чи проводите Ви розрахунки за товари або послуги за рахунок власних або кредитних коштів.

 • Термін доставки залежить від обраного Вами подарунка.
  Доставка сертифікатів на подарунки-враження, послуги та подорожі здійснюється шляхом відправки сертифіката на e-mail учасника програми протягом 7 днів.

   

  Матеріальні подарунки доставляються поштою або кур'єром протягом 14 днів.

   

  Миттєві подарунки – відправляється повідомлення у відповідь з номером електронного сертифіката. У виняткових випадках доставка може зайняти до 2-х робочих днів.

 • На жаль, замовлені подарунки обміну та поверненню не підлягають.

 • Згідно із правилами програми, Ви можете скористатися тією послугою, яка безпосередньо зазначена у сертифікаті.

 • У програмі беруть участь усі діючі дебетні та кредитні картки Mastercard Platinum, World та World Elite. На сайті розміщені зображення карток, які ми пропонуємо нашим клієнтам на поточний момент.

 • Ваша картка буде зареєстрована в програмі протягом двох робочих днів з дати її активації.

 • У програмі беруть участь дебітні та кредитні картки Mastercard PlatinumWorld и World Elite. Коли Вашу карту зареєстровано в програмі – біля неї в Інтернет-банку ПУМБ Онлайн з’явиться кнопка «Програма винагород Mastercard», натиснувши на яку Ви автоматично, без додаткової реєстрації, перейдете до свого персонального кабінету програми.

Файли для завантаження

Зворотний зв'язок