Мобільний додаток
перейти перейти
Дякуємо!

Актуальна інформація про кредитні продукти на період воєнного стану

Детальніше
info-alt

Кредитна картка ВСЕМОЖУ

Кредитна картка ВСЕМОЖУ

Кредитна картка
ВСЕМОЖУ

До 62 днів
пільгового періоду без переплат для повернення кредиту
До 200 тис. грн
доступна сума кредитного ліміту
Без комісії
Зняття кредитної готівки
3% щомісячний платіж

від суми заборгованості та нараховані відсотки за користування кредитними коштами (за наявності)

3,99%

щомісячна відсоткова ставка, після закінчення пільгового періоду. Максимальна процентна ставка - 47,88% річних

12 місяців

строк кредиту з автоматичною пролонгацією

Пільговий період не діє

на зняття готівки та перерахування кредитних коштів на рахунки та картки будь-яких банків.

Сплачуйте щомісячний платіж за
кредитною карткою зручно

 • Без комісії
 • З комісією
 • Як дізнатися суму щомісячного платежу
  • Термінали самообслуговування iBOX, Easypay, Globalmoney, City24, Sistema*

  • Інші банки України

  • * Для своєчасного погашення кредитної заборгованості, кошти необхідно внести на рахунок не пізніше 18:00 розрахункової дати.
   Комісія на внесення платежу через термінали самообслуговування партнерів ПУМБ - 0% для всіх клієнтів до 31 грудня 2022 року.
  • В інтернет-банкінгу ПУМБ Online

  • За допомогою SMS-банкінгу

  • За допомогою інформаційної картки з реквізитами

  • За номером 044 290 7 290

  • За допомогою Viber-банк

holidays

Пільгові умови обслуговування кредитних карток на період воєнного стану

В обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом.

Кредитні кошти без переплат до 62 днів

Витрачені гроші в цьому місяці поверніть до 30 числа наступного місяця - і не сплачуйте відсотки
11
Дата покупки
50
Тривалість пільгового періоду
період, під час якого не нараховуються відсотки за користування кредитними коштами без переплат
30
Платіжна дата
день, до якого потрібно повернути всю суму боргу банку, тоді користування кредитом буде без переплат

Розрахуйте загальну вартість кредиту

При умові зняття в банкоматі та внесенні платежів рівними частинами протягом 12 місяців без урахування пільгового періоду

Захистіть себе та свою картку від шахраїв

Дізнайтеся більше

Ми відповідаємо на Ваші питання

Пільгові умови обслуговування кредитних карток на період воєнного стану

Що таке пільгові умови обслуговування кредитних карток?

Пільгові умови обслуговування кредитних карток – це  ініціатива банку, яка дозволяє клієнтам знизити фінансове навантаження по сплаті боргу на деякий період часу, за рахунок зменшення обов’язкового щомісячного платежу.  Пільгові умови – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення; це право банку-кредитора, а не його зобов’язання. Однак, якщо клієнти мають достатній запас ресурсів, щоб продовжувати діяльність та обслуговувати позику, варто її надалі сплачувати.

Для кого зменшили обов’язковий щомісячний платіж за кредитними картками?

За ініціативи банку зменшили обов’язковий щомісячний платіж  всім клієнтам автоматично, навіть за наявності простроченої заборгованості.

З чого буде складатися мій обов’язковий щомісячний платіж?

Ви сплачуєте лише нараховані відсотки по тілу кредиту та прострочену заборгованість (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом. Для зменшення фінансового навантаження в майбутньому, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі ніж вони розраховані зараз.

Де я зможу дізнатися суму платежу по кредитній картці?

Суму обов’язкового платежу в поточному місяці завжди можна побачити в ПУМБ Online, чат-боті ПУМБ у Viber. Також вам щомісяця надходять повідомлення щодо обов’язкового платежу по кредитці.

Що буде після повернення стандартного розрахунку обов’язкового щомісячного платежу? Як я маю виплачувати борг по кредитній картці?

Після повернення стандартного розрахунку , щомісячні обов’язкові платежі будуть нараховуватись, як раніше: 3% від суми заборгованості та нараховані відсотки за користування кредитними коштами (за наявності).

На який період обов’язковий щомісячний платіж зменшено ?

Програма щодо зменшення обов’язкового щомісячного платежу розроблена та наразі діє. За умов покращення ситуації в країні та за ініціативи банку вона може бути припинена, з попереднім повідомлення про це клієнтів.

Які умови пільгового періоду за карткою?

Пільговий період по кредитних картках працює в стандартному режимі, тобто суму заборгованості на кінець поточного розрахункового періоду треба повернути у строк до платіжної дати наступного розрахункового періоду. Нагадуємо, що умови пільгового періоду не розповсюджуються на зняття готівки та перерахування кредитних коштів на рахунки та картки будь-яких банків.

Які умови нарахування відсотків?

На суму заборгованості нараховується стандартна відсоткова ставка, згідно умов договору.

Чи можна користуватися кредитною карткою?

Користування кредитною карткою доступне в межах індивідуально розрахованих кредитних лімітів. Використання власних коштів не обмежене в разі дотримання вимог законодавства. Переглянути доступний ліміт можна у застосунку ПУМБ Online.

Що робити, якщо за договором є прострочена заборгованість?

Прострочена заборгованість повністю включається в щомісячний обов’язковий платіж. Штрафні санкції не застосовуються на період дії воєнного стану.  Для зменшення фінансового навантаження в майбутньому, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вчасно вносити розраховані платежі. 

Як працює сервіс «Сплачуйте частинами» ?

Щомісячний обов’язковий платіж, не включає мінімальні рівні платежі за сервісом «Сплачуйте частинами». Ви сплачуєте лише нараховані відсотки по тілу кредиту та прострочену заборгованість (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом. Для зменшення фінансового навантаження в майбутньому, рекомендуємо не накопичувати заборгованість і вносити платежі у більшому розмірі ніж вони розраховані зараз.

Що буде з платежами за сервісом «Сплачуйте частинами»  після повернення стандартного розрахунку обов’язкового платежу?

Після повернення стандартного розрахунку обов’язкового платежу всі діючі розстрочки залишаються без змін. Всі відтерміновані мінімальні рівні платежі за сервісом будуть включені до щомісячного обов’язкового платежу у повному обсязі у першу розрахункову дату після повернення стандартного розрахунку обов’язкового платежу. 

Чи можна вносити платежі більші ніж встановлені банком? 

Так, поповнення кредитної картки не обмежене. Кожне поповнення підтримує фінансову стабільність та обороноздатність України. 

Чи може банк нараховувати відсотки за кредитом в період війни? 

На період дії воєнного стану у разі прострочення споживачем виконання зобов’язань за договором штрафні санкції не застосовуються. Законодавством не передбачене призупинення нарахування банком відсотків за користування кредитними коштами. Пільгові умови – це відтермінування сплати боргу, а не його прощення. 

Чи будуть зменшені обов’язкові щомісячні платежі, якщо продовжать військовий стан?

Рішення про зменшення обов’язкових щомісячних платежів - це право банку-кредитора, а не його зобов’язання і буде прийматися виходячи з фінансових можливостей клієнтів і банку, враховуючи ситуацію в країні.

Що таке кредитна карта і навіщо вона потрібна?

Кредитна картка — це універсальний платіжний інструмент, що є ключом доступу до банківського рахунку та призначений для здійснення розрахункових операцій виключно за рахунок і в межах коштів, наданих банком клієнту у вигляді встановленого ліміту кредитування.

Кредитна карта від ПУМБ дозволить Вам використовувати кошти банку для оплати товарів і послуг, а також для зняття готівки. Вам не доведеться відкладати покупку або гроші на неї. Ви зможете купити те, що побажаєте, навіть якщо під рукою не виявилося потрібної суми, а використані кошти поступово або повністю можна повертати в зручний для Вас час. І це далеко не все: кожен раз погашена сума знову буде доступною до використання.

ПУМБ пропонує клієнтам чіпові кредитні картки міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa, за допомогою яких Ви можете вільно здійснювати покупки й оплачувати послуги в будь-якому місці, де такі картки приймаються до оплати, у т.ч. в мережі Інтернет та за кордоном.

Які документи необхідно мати, щоб оформити кредитну карту?

Для оформлення кредитної картки необхідні такі документи:

 • Паспорт громадянина України;
 • Довідку про присвоєння ІПН або Паспорт громадянина України з ІПН штампом.
Який пільговий період у кредитної картки всеМОЖУ ПУМБ?

Пільговий період діє до 62 днів на покупки та сплату комунальних послуг в мобільному додатку ПУМБ Online.

Яка відсоткова ставка за користування кредитними коштами у кредитної картки всеМОЖУ?
До якого числа необхідно оплачувати щомісячний обов'язковий платіж?

Оплачувати щомісячний платіж необхідно до 30 числа місяця наступним за місяцем виникнення заборгованості.

З чого складається щомісячний обов'язковий платіж?

Щомісячний обов'язковий платіж становить 3% від суми боргу та нараховані комісії та відсотки за користування кредитними коштами (за наявності), а також мінімальний рівний платіж за сервісом "Сплачуйте частинами" (за наявності).

Як працює пільговий період та на які операції розповсюджується?

Пільговий період розповсюджується на операції оплати карткою товарів та послуг, оплату комунальних та інших послуг у додатку ПУМБ Online. Пільговий період передбачає нарахування відсотків на заборгованість по пільговій ставці. Умовою пільгового періоду є повне погашення всієї заборгованості на кінець місяця її виникнення до 30 числа місяця наступним за місяцем виникнення заборгованості.

Чи можу я попросити банк збільшити кредитний ліміт на моїй картці?

Збільшення кредитного ліміту здійснюється по ініціативі банку якщо клієнт регулярно користується кредитним лімітом та своєчасно погашає заборгованість.

Чи можу я попросити банк зменшити кредитний ліміт на моїй картці?

Так, Ви можете звернутися до банку за номером тел.: +38 044 290 7 290 й залиишити заявку на зниження кредитного ліміту.

До якого числа я можу погасити заборгованість, щоб не платити проценти за кредит?

Пільговий період передбачає нарахування відсотків на заборгованість по пільговій ставці. Умовою пільгового періоду є повне погашення всієї заборгованості на кінець місяця її виникнення до 30 числа місяця наступним за місяцем виникнення заборгованості.

Чи є комісія за користування карткою, якщо у мене немає заборгованості?

По карті «всеМожу» відсутня плата за користування. Детальні умови по кредитній картці можна подивитись у Публічній пропозиції АТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

Як дізнатися загальну суму заборгованості за моєю карткою?

Дізнатися загальну суму заборгованості Ви можете в додатку ПУМБ-Online.

Як дізнатися суму та дату наступного платежу за кредитною карткою?

Суму настуного платежу, а також графік та історію сплат за карткою можна побачити в додатку ПУМБ Online у вкладці "Деталі". 

Як я можу сплатити заборгованість по кредитці?

Здйснити платіж по картці ви можете:

 • в мобільному додатку ПУМБ Online
 • переказом з картки на картку на сайті ПУМБ
 • у відділенях ПУМБ
 • в банкоматах ПУМБ переказом з картки на картку або з функцією прийому готівки
 • в платіжних терміналах ПУМБ, а також Приватбанку, iBOX, Easypay, Globalmoney, City24, Sistema.

* Для своєчасного погашення кредитної заборгованості, кошти необхідно внести на рахунок не пізніше 18:00 розрахункової дати.

Комісія на внесення платежу через термінали самообслуговування партнерів ПУМБ - 0% для всіх клієнтів з 1 квітня 2020 року до 30 квітня 2022 року."

Чи можливо реструктуризувати заборгованість по кредитній картці або отримати кредитні канікули?

Для отримання детальної інформації відносно можливості надання «кредитних канікул», реструктуризації заборгованості, а також переліку необхідних документів можна за посиланням 

Як я можу сплатити заборгованість по кредитці, якщо перебуваю за кордоном?

Оплатити заборгованість можна у додатку ПУМБ Online, або з використання сервісів переказів з картки на картку в інтернеті. Уточненити детальну інформацію по Вашій кредитці можна у додатку ПУМБ Online або звернувшись до Центру обслуговування клієнтів за номером тел.: +38 044 290 7 290.

Що робити, якщо карту загублено?

Якщо карту загублено, її потрібно терміново заблокувати. Для цього можна скористатися додатком ПУМБ-online або зателефонувати за номером тел.: +38 044 290 7 290. Нову картку замість загубленої можна отримати у відділенні банку.

Як працює кешбек на кредитній картці?

Дізнатися деталі вибору, нарахування і подальший вивід кеш-беку можна за посиланням.

Файли для завантаження

Загальні умови договорів кредитування, відкриття та ведення рахунків .pdf

Для клієнтів, які оформили договір до 01.01.2016. Оформлення нових договорів за Загальними умовами не здійснюється з 01.01.2016.

arrow

Зворотний зв'язок