Мобільний додаток
перейти перейти
Онлайн-перекази з картки на картку
 • Переваги
 • Умови
 • Обмеження
 • – Поповнення платіжної картки будь-якого банку

  – Погашення заборгованості за кредитною карткою

  – В будь-який час дня і ночі – 24/7

  – Без відвідання банку

  – Без заповнення паперових документів.

 • – Переказ грошей можливий між картками платіжних систем Visa і MasterCard, випущеними будь-яким банком України

  – Переказ можливий тільки в гривні

  – Комісія за переказ складає 1,0% + 5 грн та списується з картки відправника переказу разом із сумою самого переказу.

  При переказі з картки іншого банку, може списуватися комісія відповідно до тарифів банку, з картки якого здійснювався переказ.

 • – Максимальна сума одного переказу, без урахування комісії – 25 000 грн. 00 коп.

  – Максимальна сума переказів на день, без урахування комісії – 75 000 грн. 00 коп.

  – Максимальна сума переказів на місяць, без урахування комісії – 149 999 грн. 99 коп.

  – Максимальна кількість переказів на день – 10

  – Максимальна кількість усіх переказів на місяць – необмежено.

Ми відповідаємо на Ваші питання
Як перевести гроші за номером картки або за номером телефону та скільки це коштує?

Здійснити переказ з картки на картку/за номером телефону можна за допомогою сервісу на сторінці входу в ПУМБ Оnline. Необхідно вказати номер картки, термін дії платіжної картки та CVV-код. Комісія за здійснення переказу становить 1% + 5 грн.

Як переказати гроші за реквізитами рахунку?

Здійснити переказ з рахунку ПУМБ на рахунок, відкритий в іншому банку, можливо при особистому зверненні до відділення ПУМБ, що обслуговує Ваш рахунок, з паспортом, довідкою про присвоєння ІПН і повними реквізитами рахунку одержувача.

 

За допомогою сервісу ПУМБ Оnline також доступне здійснювання переказів з рахунків, відкритих у національній валюті, й тільки на рахунки, відкриті на території України.

Як зробити переказ за кордон? Чи є якісь обмеження та який розмір комісії?

Для здійснення переказу в іноземній валюті за межі України потрібно звернутися до відділення ПУМБ, що обслуговує рахунок, з паспортом, довідкою про присвоєння ІПН та реквізитами одержувача. Переказ за межі України можливий з рахунку, відкритого в іноземній валюті. ПУМБ використовує систему SWIFT для здійснення міжнародних валютних переказів.

 

Комісія ПУМБ за переказ коштів з рахунку на користь клієнта іншого банку становить 1,5% від суми, мін. екв. 30 EUR/600 RUB /30 USD/30 GBP.

 

Звертаємо Вашу увагу, що валюта переказу повинна відповідати валюті рахунку. Фізичні особи можуть здійснювати з рахунку (або без відкриття рахунку) перекази іноземної валюти за межі України без підтверджувальних документів у сумі, що не перевищує в еквіваленті 15 000 грн за один операційний день.

ПУМБ пропонує можливість переказу коштів між картками в онлайн-режимі. Щоб перевести гроші, потрібно вписати номер картки, термін її дії, CVV2- або CVC2-код (вказаний на зворотному боці у вигляді 3 цифр) і номер вашого телефону. Мобільний потрібен для захисту: якщо вашу картку було викрадено, зловмисник не зможе нею скористатися без підтвердження.

Умови

У сервісі можливий переказ коштів між картами платіжних систем Visa та MasterCard. Вони не обов’язково повинні належати ПУМБ — переказ можна провести між картами будь-яких банків України. Всі операції проходять в гривні. Комісія за переказ складає 1,0% + 5 грн. та стягується з карти відправника разом з сумою, яку він відправляє.

На переказ діють певні обмеження:

 • максимальна сума: за раз — 25 тис. грн, за день — 75 тис. грн., за місяць — 149 тис. грн;
 • за день можна здійснювати до 10 переказів;
 • кількість переказів на місяць не обмежена.

Переваги

Основна перевага сервісу — можливість переказів без відвідування банку. Для проведення операції не потрібні жодні документи — тільки ваша карта і номер телефону. Сервіс працює щодня 24 години на добу.

Крім переказу коштів, ви також можете погасити заборгованість кредитної картки. Операція доступна тільки в національній валюті і тільки на карти, відкриті на території України.

Переказ іноземної валюти

Щоб перекинути іноземну валюту або здійснити переказ за межі України, потрібно звернутися до відділення Першого Українського Міжнародного Банку. Візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код та реквізити отримувача. Для міжнародних переказів наш банк використовує систему SWIFT. Комісія таких операцій становить 1,5%.

Валюта, яку ви пересилаєте, повинна відповідати валюті, в якій оформлений рахунок одержувача.

arrow

Зворотний зв'язок