Мобільний додаток
перейти перейти

MoneyGram

 • Широка мережа пунктів обслуговування – понад 350 000 пунктів у 200 країнах і регіонах світу
 • Виплата переказу здійснюється в будь-якому пункті обслуговування в межах країни, в яку був здійснений переказ
 • Доставка переказу в будь-яку точку світу за 10 хвилин
 • Збереження грошових коштів під час поїздки (можливість здійснення переказу на власне ім’я)
 • Доступні тарифи на відправку грошових переказів – за деякими популярними напрямками (країни СНД, Грузія, Ізраїль, Литва, Латвія, Естонія) діють спеціальні тарифи

MoneyGram допоможе вам легко і зручно отримати грошові перекази

Глобальна мережа MoneyGram представлена у більш ніж 200 країнах та регіонах

Як працює MoneyGram

bubbles1

Крок 1

Повідомте оператору контрольний номер та інші обов’язкові деталі переказу відповідно до вимог системи переказів MoneyGram та пред’явіть документ, що посвідчує Вашу особу

bubbles1

Крок 2

Отримайте грошові кошти

bubbles1

Крок 1

Зателефонуйте до контакт-центру та деталізуйте запит: «Отримати переказ»/«Міжнародний переказ»/ «Терміновий переказ»/ «Валютний переказ з закордону»

bubbles1

Крок 2

Оберіть платіжну систему: «переказ MoneyGram»

bubbles1

Крок 3

Надайте відповіді на питання оператора та повідомте інформацію про параметри переказу: контрольний номер переказу, сума та валюта переказу, країна відправки переказу

bubbles1

Крок 4

Очікуйте на зарахування переказу на картку протягом робочого дня

bubbles1

Крок 1

Повідомте оператору реквізити, необхідні для відправлення переказу, відповідно до вимог системи MoneyGram та пред’явіть документ, що посвідчує Вашу особу (при необхідності підтвердження джерел походження грошових коштів необхідно додатково надати підтвердні документи)

bubbles1

Крок 2

Внесіть суму переказу та сплатіть вартість послуг відправлення

bubbles1

Крок 3

Отримайте контрольний номер переказу, повідомте його одержувачу разом з назвою системи грошових переказів та сумою надісланих грошових коштів

Умови здійснення переказів
 • Операції за системою переказу коштів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою MoneyGram. Обмеження суми переказів в іноземній валюті встановлені Постановою НБУ №2 від 02.01.2019р.
 • Оплата комісії за переказ грошових коштів здійснюється виключно за рахунок відправника і стягується в гривні по курсу НБУ, що діє на дату відправлення переказу, згідно тарифів системи переказів, які є єдиними для всіх учасників на території України.
 • Відправлення переказів за межі України здійснюється в доларах США або євро. Відправник повинен зазначити валюту, в якій переказ буде виплачений одержувачу (долари США, євро або національна валюта, в якій можуть виплачуватися перекази в країні призначення).
 • Виплата переказів, що надійшли із-за кордону в Україну, здійснюється в доларах США або євро (у валюті, яка була вказана при відправленні переказу).
 • Якщо валюта відправлення та виплати переказу відрізняється, то при здійсненні конвертації валюти переказу застосовується курс обміну валют, встановлений компанією MoneyGram. Курс обміну валют доводиться до відома відправника/отримувача під час здійснення операції відправлення/виплати переказу.
 • Грошовий переказ доступні для виплати в будь-якому пункті обслуговування системи MoneyGram в країні призначення протягом 45 календарних днів з дати відправлення.
Додаткова інформація
 • Платіжною організацією платіжної системи MoneyGrаm є MoneyGrаm Payment Systems, Inc. з місцезнаходженням: 1550 Utica Avenue South Minneapolis, MN 55416, USA.
 • Служба клієнтської підтримки системи MoneyGram в Україні: 0 800 503-273 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України)
  Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів MoneyGram, місцезнаходження та час роботи найближчих пунктів обслуговування, переглянути тарифи на відправлення переказів можна на веб-сайті системи: MoneyGram Україна.
 • Інформація щодо пунктів обслуговування АТ «ПУМБ», зареєстрованих у системі переказів MoneyGram, а також режим їх роботи розміщені у розділі «Відділення та банкомати».
 • З метою запобігання шахрайства компанія MoneyGram просить звернути увагу на застереження, викладені в розділі «Захистіть себе від шахрайства».
Порядок вирішення спорів
 • Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів MoneyGram (відправниками та отримувачами грошових переказів), мають вирішуватися шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Карта відділень

Візьміть паспорт і ІПН, завітайте до найближчого відділення та оформіть «всеКАРТУ»
Найближче відділення
 • Карта
 • Список
?
?
?

Файли для завантаження

arrow

Зворотний зв'язок