Мобільний додаток
перейти перейти

Ria

Швидкі та надійні перекази по всьому світу
 • Широка мережа пунктів обслуговування по всьому світу.
 • Висока швидкість доставки переказу у будь-яку точку світу – переказ можна отримати через 10 хвилин після надсилання у будь-якому пункті обслуговування у межах країни, в яку було відправлено переказ.
 • Збереження грошових коштів під час поїздки (можливість здійснення переказу на власне ім’я).
 • Вигідні тарифи на відправку грошових переказів.
(*– за умови встановленого середньомісячного залишку, у будь-якому тарифному пакеті)

Система переказів Ria є світовим лідером у сфері надання послуг грошових переказів

Компанія Ria Financial Services була заснована у 1987 році та сьогодні надає послуги у 165 країнах та понад 500 000 локацій. З Головною штаб-квартирою в Каліфорнії, США, Ria має різні центри та офіси, що охоплюють кожен континент.

Як працює Ria

bubbles1

Крок 1

Повідомте оператору контрольний номер та інші обов'язкові реквізити переказу відповідно до вимог системи переказів Ria і пред'явіть документ, який посвідчує Вашу особу

bubbles1

Крок 2

Отримайте грошові кошти

bubbles1

Крок 1

Зателефонуйте до контакт-центру та деталізуйте запит: «Отримати переказ»/«Міжнародний переказ»/ «Терміновий переказ»/ «Валютний переказ з закордону»

bubbles1

Крок 2

Оберіть платіжну систему: «переказ Ria»

bubbles1

Крок 3

Надайте відповіді на питання оператора та повідомте інформацію про параметри переказу: контрольний номер переказу, сума та валюта переказу, країна відправки переказу

bubbles1

Крок 4

Очікуйте на зарахування переказу на картку протягом робочого дня

bubbles1

Крок 1

Повідомте оператору реквізити, необхідні для відправлення переказу, відповідно до вимог системи Ria та пред'явіть документ, що посвідчує Вашу особу (при необхідності підтвердження джерел походження грошових коштів необхідно додатково надати підтвердні документи)

bubbles1

Крок 2

Внесіть суму переказу та оплатіть вартість послуг з відправлення

bubbles1

Крок 3

Отримайте контрольний номер переказу, повідомте його одержувачу разом з назвою системи та сумою надісланих грошових коштів

Умови здійснення переказів
 • Операції за системою переказу коштів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою Ria.
 • Порядок проведення операцій із переказу іноземної валюти визначається Положенням про здійснення операцій із валютними цінностями, затвердженим Постановою Правління НБУ №2 від 02.01.2019р.
 • Оплата комісії за переказ грошових коштів здійснюється виключно за рахунок відправника переказу і стягується в гривні по курсу НБУ, що діє на дату відправлення переказу, згідно тарифів системи переказів, які є єдиними для всіх учасників на території України.
 • Відправлення переказів за межі України здійснюється в доларах США або євро. Відправник повинен зазначити валюту, в якій переказ буде виплачений одержувачу (долари США, євро або національна валюта, в якій можуть виплачуватися перекази в країні призначення).
 • Виплата переказів, що надійшли із-за кордону в Україну, здійснюється в доларах США або євро (у валюті, яка була вказана при відправленні переказу).
 • Якщо валюта відправлення та виплати переказу відрізняється, то при здійсненні конвертації валюти переказу застосовується курс обміну валют, встановлений платіжною системою Ria. Курс обміну валют доводиться до відома відправника/одержувача під час здійснення операції відправлення/виплати переказу.
 • Грошовий переказ доступний для виплати у будь-якому пункті обслуговування системи Ria в країні призначення протягом 21 календарного дня з дати відправлення.
Додаткова інформація
 • Платіжною організацією платіжної системи Ria є CONTINENTAL EXCHANGE SOLUTIONS, Inc., здійснює свою діяльність під назвою Ria Financial Services («Ria») з місцезнаходженням: 7001 Village Drive, Suite 200, Buena Park, California 90621 U.S.A.
 • Служба клієнтської підтримки системи Ria в Україні: +380 44 331-24-20 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).
  Графік роботи: пн.-пт., 09:00 – 18:00 (за Київським часом).
  Мова клієнтської підтримки: Українська, Англійська.
  Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів Ria, місцезнаходження і час роботи найближчих пунктів обслуговування, перевірити статус відправленого переказу можна на сайті системи: https://ua.Riafinancial.com/uk
 • Інформація щодо пунктів обслуговування АТ «ПУМБ», зареєстрованих у системі переказів Ria, а також режим їх роботи розміщені у розділі «Відділення та банкомати».
Порядок вирішення спорів
 • Усі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів Ria (відправниками та одержувачами грошових переказів), мають вирішуватись шляхом переговорів, а також у судовому порядку відповідно до законодавства України.

Карта відділень

Візьміть паспорт і ІПН, завітайте до найближчого відділення та оформіть «всеКАРТУ»
Найближче
 • Карта
 • Список
?
?
?

Файли для завантаження

arrow

Зворотний зв'язок