Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Умови отримання СМС-повідомлень по операціям з картками ПУМБ

Шановні клієнти, з 01 серпня 2020 року змінюються умови СМС-інформування щодо списань та надходжень по ваших картках.
img pointer
Для соціальних та зарплатних карток
СМС-інформування будуть надсилатися лише по операціям, що перевищують 150 грн.
img pointer
Для усіх інших карток,
у тому числі кредитних, СМС-інформування буде надсилатися лише по операціям, що перевищують 1000 грн.
Щоб отримувати повідомлення про рух коштів на будь-яку суму без обмежень, обирайте інший канал інформування:

Повідомлення від мобільного додатку ПУМБ Online

Отримуйте сповіщення про всі витрати та надходження на екран смартфону. Переглядайте історію операцій та баланс у мобільному додатку ПУМБ Online.
Для цього відкрийте мобільний додаток, перейдіть у налаштування та увімкніть Push-повідомлення – як показано на екранах нижче

img step 1
Крок 1
На головній сторінці оберіть розділ «Інше»
img step 2
Крок 2
Увімкніть PUSH-повідомленя
img step 3
Крок 3
Введіть код підтвердження
img step 4
Крок 4
Повідомлення успішно підключені

Повідомлення від Viber-банкінгу ПУМБ

Щоб отримувати Viber-повідомлення щодо операцій по вашим карткам:

viber-icon
Крок 1
Перейдіть у Viber-банкінг ПУМБ та вступіть до групи ПУМБ у Viber.
Перейти до Viber-банку qr-code
viber-icon
Крок 2
Натисніть кнопку «Сповіщення» та слідуйте простим інструкціям
Звертаємо увагу, що після підключення нового каналу інформування, за відсутності Інтернету, СМС-сповіщення надходити не будуть.
Додаткова інформація chevron-icon

Запит залишку на рахунку

Для отримання інформації про доступний залишок на вашому рахунку, необхідно направити СМС-повідомлення* на номер 4682, вказавши останні 6 цифр вашої картки в тексті повідомлення.

viber-icon
Протягом хвилини ви отримаєте СМС-повідомлення, що виглядає так:

arrow icon RAKHUNOK **6554 2015-05-26 13:46:34 BALANCE: 251.53 UAH

де:

**6554 — останні 4 цифри номеру вашої карти

2015-05-26 13:46:34 — дата і час отримання СМС у форматі РРРР-ММ-ДД ГГ:ХХ:СС

251.53 UAH — сума доступного залишку

*Вартість відправлення СМС-повідомлення – 0,94 грн для абонентів національних GSM операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: +38 044 290 7 290 (по Україні та з-за кордону), 490 (короткий номер з мобільних), пн.-пт. з 9-00 до 18-00. Організатор: АТ «ПУМБ».

Блокування платіжної картки

Власники платіжних карток ПУМБ, підключених до послуги СМС-банкінгу, можуть заблокувати свою картку самостійно*, без звернення до Центру обслуговування клієнтів ПУМБ.

Для блокування платіжної картки клієнту необхідно відправити СМС-повідомлення** з мобільного телефону на короткий номер 4682 з однією з наступних команд, що прописуються в тілі СМС:

Необхідна дія

Команда ***

- для блокування всіх платіжних карток, які прив'язані до номеру мобільного телефону клієнта, з якого була виконана відправка команди на блокування (команда використовується клієнтом, якщо він не знає номер платіжної картки, яку потрібно заблокувати)

BLOCK або БЛОК

- для блокування однієї певної платіжної картки, яка прив'язана до номеру мобільного телефону клієнта, з якого була виконана відправка команди на блокування (команда використовується клієнтом, якщо він знає номер платіжної картки, яку потрібно заблокувати)

BLOCK < 4 останні цифри номеру платіжної картки> або БЛОК < 4 останні цифри номеру платіжної картки>

*Ця послуга дозволяє власникам платіжних карток ПУМБ оперативно блокувати картку у випадку втрати або крадіжки. Для внесення картки до стоп-списку міжнародної платіжної системи власнику картки необхідно звернутися в Центр обслуговування клієнтів або у відділення ПУМБ.

**Вартість відправлення СМС-повідомлення – 0,94 грн для абонентів національних GSM операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: +38 044 290 7 290 (по Україні та з-за кордону), 490 (короткий номер з мобільних), пн.-пт. з 9-00 до 18-00. Організатор: АТ «ПУМБ».

***Команда може бути введена як латинськими, так і кириличними символами.

Після успішного блокування платіжної картки на номер мобільного телефону клієнта буде направлено повідомлення: "BLOKIROVKA PROSHLA USPESHNO". У випадку збою в процесі виконання блокування платіжної картки клієнту буде направлено повідомлення: "BLOKIROVKA NEUSPESHNA, POVTORITE POPYTKU".

Банк блокує тільки ті платіжні картки, які на момент отримання відповідної команди були незаблокованими. Платіжні картки з вичерпаним терміном дії не блокуються. Якщо на момент обробки банком команди на блокування всі прив'язані до номера мобільного телефону клієнта платіжні картки були заблокованими або термін їх дії закінчився, на номер клієнта буде направлено повідомлення: "BLOKIROVKA PROSHLA USPESHNO".

Для розблокування платіжної картки клієнту необхідно звернутися до Центру обслуговування клієнтів ПУМБ і після проходження ідентифікації клієнта повідомити оператору номер картки, яку необхідно розблокувати.

Зворотний зв'язок