Мобільний додаток
перейти перейти
 • Приватним клієнтам
 • Для бізнесу
 • Персона
 • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Компанія Western Union здійснює свою діяльність на ринку фінансових послуг понад 150 років та є світовим лідером в сфері грошових переказів фізичних осіб.

 • Понад 500 000 пунктів обслуговування в більш як 200 країнах і регіонах світу
 • Переказ можна отримати через 10 хвилин після надсилання в будь-якому пункті обслуговування в межах країни, в яку було відправлено переказ
 • За деякими популярним напрямками (країни СНД, Грузія, Ізраїль, ОАЄ, Китай, Туреччина) діють спеціальні тарифи.
 • Збереження грошових коштів на час поїздки (можливість здійснення переказу на власне ім’я) 
 • В залежності від країни призначення переказу надаються наступні додаткові послуги: доставка переказу (чека) за вказаною адресою; інформування одержувача телефоном/телеграфом про надходження переказу на його ім’я; текстове повідомлення для одержувача, яке зачитується оператором при виплаті переказу; sms-інформування відправника про виплату грошового переказу у країні призначення.
Як відправити переказ?
 • Повідомте оператору реквізити, необхідні для відправлення переказу, відповідно до вимог системи Western Union і пред'явіть документ, що посвідчує Вашу особу (при необхідності підтвердження джерел походження грошових коштів необхідно додатково надати підтвердні документи)
 • Внесіть суму переказу та оплатіть вартість послуг з відправлення 
 • Отримайте контрольний номер переказу, повідомте його одержувачу разом із назвою системи та сумою надісланих грошових коштів
Як отримати переказ?
 • Повідомте оператору контрольний номер та інші обов'язкові реквізити переказу відповідно до вимог системи переказів Western Union і пред'явіть документ, що посвідчує Вашу особу
 • Отримайте грошові кошти
Умови здійснення переказів
 • Операції за системою переказу коштів здійснюються за дорученням та на користь фізичних осіб з дотриманням законодавства України, зокрема у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також правил, встановлених платіжною системою Western Union. Обмеження сум переказів в іноземній валюті встановлені Постановою НБУ №2 від 02.01.2019р. 
 • Оплата комісії за переказ грошових коштів здійснюється виключно за рахунок відправника переказу і стягується в гривні по курсу НБУ, що діє на дату відправлення переказу, згідно тарифів системи переказів, які є єдиними для всіх учасників на території України
 • Грошові перекази на території України здійснюються виключно в національній валюті – гривні. Відправлення грошових переказів за межі України здійснюється в доларах США, євро (в деякі країни ЄС) та російських рублях (тільки в Російську Федерацію). Відправник повинен вказати валюту, в якій переказ буде виплачений одержувачу (долари США, євро або національна валюта, в якій може бути виплачений переказ в країні призначення)
 • Виплата переказів із-за кордону здійснюється в доларах США, євро та російських рублях (тільки з Російської Федерації). В євро виплачуються перекази, відправлені з країн Європейського Союзу, за умови, що валюта виплати переказу в Україні, при оформленні відправки переказу була вказана «євро»
 • Якщо валюта відправлення та виплати переказу відрізняється, то при здійсненні конвертації валюти переказу застосовується курс обміну валют, встановлений компанією Western Union. Курс обміну валют доводиться до відома відправника/отримувача під час здійснення операції відправлення/виплати переказу
 • Грошовий переказ доступний для виплати в будь-якому пункті обслуговування системи Western Union в країні призначення протягом 45 календарних днів з дати відправлення
Додаткова інформація

Платіжною організацією платіжної системи Western Union є Western Union Network (France) SAS з місцезнаходженням: 92095 France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX.

Отримати інформацію про перелік учасників системи переказів Western Union, місцезнаходження і час роботи найближчих пунктів обслуговування, перевірити статус відправленого переказу можна на веб-сайті системи: www.westernunion.ua. 

З метою запобігання шахрайства компанія Western Union просить звернути увагу на застереження, викладені в розділі «Захистіть себе від шахрайства».

Інформація щодо пунктів обслуговування АТ «ПУМБ», зареєстрованих у системі переказів Western Union, а також режим їх роботи розміщені у розділі «Відділення та банкомати».

Порядок вирішення спорів
 • Всі суперечки, що виникають між учасниками та користувачами системи переказу коштів Western Union (відправниками та отримувачами грошових переказів), мають вирішуватися шляхом переговорів, а також в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Файли для завантаження

Western Union — це сервіс електронних переказів. З його допомогою можна переказати гроші практично в будь-яку країну світу. Послугами Вестерн Юніон користується уряд, бізнес і приватні особи.

У чому переваги

Western Union налічує 500 тис. пунктів обслуговування в 200 країнах по всьому світу. Відправити і отримати гроші можна в будь-якому з цих відділень. Для популярних напрямків переказу (країни СНД, Грузія, Ізраїль, Китай і Туреччина) існують спеціальні програми та вигідні умови комісії.

Що пропонує Western Union:

 1. Оперативність. Отримати кошти можна через 10 хвилин після переказу.
 2. Гарантії збереження коштів. Western Union працює з 1851 року.
 3. Збереження коштів при поїздці за кордон. Можна переказати гроші на своє ім’я і забрати суму в іншій країні.
 4. Інформування одержувача. Повідомлення про зарахування коштів приходить на телефон.
 5. Доставка чека на вказану адресу.

Як перевести кошти

Переказати гроші через систему Western Union можна у відділенні ПУМБ. Ви повинні знати ім’я і прізвище одержувача, а також місто і відділення Western Union, в якому він буде отримувати кошти. Для переказу коштів потрібно пред’явити документ, який підтверджує вашу особу.

Грошові кошти можна перевести:

 • готівкою;
 • через банківську карту;
 • з одного банківського рахунку на інший.

Після того, як ви заповните бланк, вам повідомлять контрольний номер переказу. Надішліть його одержувачу разом з назвою системи переказу та повідомте про суму грошей, яку ви переказали.

Переказ коштів по Україні відбувається тільки в гривні. Переслати гроші за кордон можна в доларах, євро або національній валюті.

Як отримати кошти

Існує декілька способів отримання грошових коштів:

 1. У відділенні Western Union. Відвідайте пункт видачі, заповніть бланк і заберіть переказ. Адреси відділень можна дізнатися на офіційному сайті Western Union.
 2. На банківський рахунок. Щоб кошти надійшли до вас на карту, повідомте її дані відправнику. Переказ відбувається протягом декількох днів.
 3. На передплачену карту Western Union. Гроші, які вам відправили, будуть перераховані на спеціальну міжнародну карту. Нею можна користуватися як звичайною банківською картою: робити покупки, оплачувати рахунки і комунальні послуги.
 4. На телефон. У деяких країнах провайдери мобільного зв’язку дозволяють зараховувати кошти безпосередньо на рахунок мобільного телефону.

Грошовий переказ доступний до виплати протягом 45 днів з моменту відправки.

Зворотний зв'язок